W piątek 20 marca wszystkie dzieci z naszego Malutkowa świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania nowej pory roku
rozpoczęły się od krótkiego montażu słowno-muzycznego w wykonaniu dzieci i pań z grupy Misiaki. Następnie wszystkie grupy zaśpiewały
piosenki o tematyce wiosennej. Na koniec tej części świętowania, wspólnie zatańczyliśmy radosny „Wiosenkowy taniec”. Jednak najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Przedszkolaki radośnie maszerowały z wiosennymi ozdobami oraz instrumentami w barwnym korowodzie, na czele którego widniała marzanna, którą następnie pożegnaliśmy zgodnie z tradycją. Jesteśmy pewni, że starania naszych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita już do nas na dobre…











